Hledání na stránkách
Navigace na stránkách
Předchozí: Mapa stránek

Kontakty
Obecní úřad Rudice
Rudice 7, 67906 Jedovnice
Najdete nás na mapě
GPS: 49°20'22", 16°43'33"
E-mail:obec(zav)rudice.cz
Datová schránka: 9fqa2ej
Tel./fax: (+420) 516 443 528
QR kód: QR kód
Muzeum Větrný mlýn
Tel.: (+420) 602 729 084 Administrace stránek
E-mail: admin(zav)rudice.cz
Království šneka Krasíka

proběhlo v Obřadní síni Dělnického domu v neděli 31. května. Šťastným rodičům blahopřejeme!

(fotky v pokračování)

V neděli 1. února proběhlo v obřadní místnosti Dělnického domu první letošní vítání nových rudických občánků. Malou slavnost zajistilo jako obvykle SPOZ spolu s obcí. Občánky přivítal a rodičům poblahopřál starosta obce. K přání se připojujeme i my a přinášíme opět několik fotografií v pokračování.

V neděli 28. září proběhlo v obřadní síni Dělnického domu slavnostní vítání nových rudických občánků. Starosta obce přivítal při jedné neúčasti celkem 6 miminek, kterým při příležitosti vítání stého občánka za své volební období předal kromě obvyklých dárků také památeční bryndáček s vyšívaným jménem. Z hezké akce si můžete prohlédnout výběr několika fotografií v pokračování i ve fotogalerii.

Už podruhé jsme letos přivítali nové rudické občánky. Tentokrát jich bylo osm, a jejich šťastným rodičům srdečně blahopřejeme. Při obřadu jsme pořídili několik obrázků, které můžete shlédnout v pokračování i v naší fotogalerii.

Rudický SPOZ se podílel na posledním rozloučení s nejstarším rudickým občanem, panem Aloisem Plchem (99 let). Z důstojné akce přinášíme několik obrázků.

V neděli 18. září proběhlo v Obřadní síni Dělnického domu vítání nových občánků. Celkem 7 dětí přivítal mezi občany Rudice starosta obce, akci jako obvykle organizoval SPOZ. Také rudický web přeje všem občánkům hodně zdraví a spokojenosti do života. Několik fotografií najdete v pokračování.

Následující obrázky jsou z vítání občánků dne 18. ledna 2009. SPOZ a starosta obce přivítali rekordních 9 malých capartů - akce byla natolik rozsáhlá, že musela být rozdělena na dvě části.

23. října 2008 oslavili manželé Božena a Antonín Žákovi diamantovou svatbu - 60 let společného života. V sobotu 25. října uspořádal SPOZ Rudice sezdání po 60 letech v obřadní síni Dělnického domu. Oběma manželům blahopřejeme a přejeme jim zdraví a spokojené žití v kruhu svého početného příbuzenstva. V pokračování článku přinášíme několik záběrů z oficiální části oslav.

Vaše cesty k bezpečí Krizový portál JmK Dráček HasíkPálení klestídTest