Hledání na stránkách
Navigace na stránkách


Kontakty
Obecní úřad Rudice
Rudice 7, 67906 Jedovnice
Najdete nás na mapě
GPS: 49°20'22", 16°43'33"
E-mail:obec(zav)rudice.cz
Datová schránka: 9fqa2ej
Tel./fax: (+420) 516 443 528
QR kód: QR kód
Muzeum Větrný mlýn
Tel.: (+420) 602 729 084 Administrace stránek
E-mail: admin(zav)rudice.cz
Království šneka Krasíka

Úspěch rudické kopané


Rudičtí fotbalisté slaví po 25 letech postup do vyšší třídy a po 13 letech se vracejí do krajské soutěže. Pro letošní sezónu se stali také vítězi poháru OFS Blansko.

Od pátého kola jsme se usadili v čele tabulky a úspěšně jsme to dotáhli až do konce soutěže s celkovým počtem 62 bodů (20x výhra, 2x remíza, 4x prohra, skóre 87:35). Na postupu se podílelo 25 hráčů, kteří se v průběhu sezóny vystřídali na hřišti.

Je zapotřebí poděkovat všem hráčům a funkcionářům. Také lidem, co se podílejí na pořádání domácích zápasů a všem, kteří se starají o areál a chod klubu. V neposlední řadě patří velký dík předsedovi Sokola panu Janíčkovi. Dlouho jsme přemýšleli, jestli kraj přihlásit, protože to bude dost velké finanční zatížení. Nakonec jsme se rozhodli, že to zkusíme a dáme šanci hráčům, kteří si postup „vykopali“, ať si zkusí vyšší soutěž. Byly bychom rádi za jakoukoli podporu naší kopané. Víme, že v dnešní době nikdo do sportu investovat nechce, protože to nemá žádnou návratnost, ale doufáme, že se třeba najde někdo, kdo by chtěl zviditelnit svoje jméno a přispět třeba do tomboly, nebo by nám pomohl s materiálním vybavením.

Rudice 2016

Na fotografii jsou: vrchní řada - Šenk M., Chemčuk M., Matuška F., Cupal P., Urbánek M., Nejezchleb M., Sedlák J., prostřední řada – Urbánek P., Nevřela T., Paděra P., Kocman M., Sehnal L., Stehlík J., Zouhar T., Vymazal D., Pernica J., sedící – Matuška J. ml., Malík C., as.trenéra Šíbl J., předseda klubu Janíček J., trenér Matuška J. st., Krátký D., Pernica P.

Na fotce chybí tito hráči, kteří se na postupu podíleli: Sehnal P., Svoboda J., Šenkýř M., Henek A.

Velmi si vážíme podpory našich fanoušků a doufáme, že si jejich přízeň zachováme i v sezóně následující.

        Návrat
Vaše cesty k bezpečí Krizový portál JmK Dráček HasíkPálení klestídTest