Hledání na stránkách
Navigace na stránkách


Kontakty
Obecní úřad Rudice
Rudice 7, 67906 Jedovnice
Najdete nás na mapě
GPS: 49°20'22", 16°43'33"
E-mail:obec(zav)rudice.cz
Datová schránka: 9fqa2ej
Tel./fax: (+420) 516 443 528
QR kód: QR kód
Muzeum Větrný mlýn
Tel.: (+420) 602 729 084 Administrace stránek
E-mail: admin(zav)rudice.cz
Království šneka Krasíka

Informace pro občany - uzavírka v Jedovnicích - aktualizováno


Ve čtvrtek 19. dubna započnou práce na recyklaci hlavní komunikace. Po vlastní recyklaci bude následovat technologická pauza, kdy nebude možné na upravený povrch najet. Provoz městysem bude maximálně omezen. Žádáme Vás o co největší omezení vjezdu na staveniště. K nejnutnějším vjezdům a výjezdům použijte místní komunikace. Místní část Habeš a cesta podél rybníku Dymák, kudy budou moci jezdit obyvatelé ulice Na Kopci, budou řízeny světelnou signalizací. Tato omezení budou prakticky probíhat až do 5. a 6. května, kdy by měla proběhnout poslední pokládka asfaltobetonových vrstev a provoz přes městys bude uzavřen. V některých dnech tedy nebude možný sjezd a výjezd z odboček na Kopec, do Záměstí nebo do Legionářské. Sledujte prosím aktuální dopravní značení.

Od 5. do 6. května 2018 bude probíhat výluka v Jedovnicích. Zastávka Jedovnice, náměstí nebude obsluhována linkami 201 a 231.

Linka 201 mezi zastávkami Jedovnice, garáže ČAD a Jedovnice, Újezd pojede obousměrně odklonem přes Vilémovice dle výlukového jízdního řádu. Vynechá zastávku Jedovnice, nám. Spoje jedoucí do zastávky Jedovnice, garáže ČAD vyčkají v zastávce Rudice, rozc.1.0 přestupu z linky 231 z Blanska dle služebního JŘ. Spoje jedoucí ze zastávky Jedovnice, garáže ČAD vyčkají v zastávce Jedovnice, Chaloupky přestupu z linky 231 z Blanska.

Linka 231 mezi zastávkami Vilémovice; resp. Jedovnice, garáže ČAD (vybrané spoje) a Jedovnice, Chaloupky pojede obousměrně odklonem po silnici směr Blansko, Lažánky a následně do Jedovnic dle výlukového jízdního řádu. Otočení proběhne na okružní křižovatce. Spoje směr Studnice vyčkají v zastávce Rudice, rozc.1.0 spoje z Brna pro zajištění spojení z Blanska ve směru Jedovnice, garáže ČAD.  Spoje ve směru Blansko v zastávce Jedovnice, Chaloupky zastaví 2x – pro výstup ve směru k náměstí a nástup na stálé zastávce pro směr Blansko.

Cyklobus linky 231: Nástup/výstup s jízdním kolem bude umožněn v zastávce Jedovnice, Chaloupky.
Neobsluhované zastávky:
Jedovnice, náměstí – zastávka bez obsluhy.

Úplné znění a výlukové jízdní řády 201 a 231 najdete zde: https://www.idsjmk.cz/default.aspx#lock10744

        Návrat
Vaše cesty k bezpečí Krizový portál JmK Dráček HasíkPálení klestídTest