Hledání na stránkách
Navigace na stránkách


Kontakty
Obecní úřad Rudice
Rudice 7, 67906 Jedovnice
Najdete nás na mapě
GPS: 49°20'22", 16°43'33"
E-mail:obec(zav)rudice.cz
Datová schránka: 9fqa2ej
Tel./fax: (+420) 516 443 528
QR kód: QR kód
Muzeum Větrný mlýn
Tel.: (+420) 602 729 084 Administrace stránek
E-mail: admin(zav)rudice.cz
Království šneka Krasíka

Dětský den v Rudici


Kategorie: Kultura     Zaslal: admin     15.6.2008

který uspořádal rudický Sokol v sobotu 14. června, se mimořádně vyvedl. Jednak díky počasí, které se pro tentokrát umoudřilo a tak měly děti na hřišti většinou sluníčko, jednak díky bezchybné organizaci akce plné nejrůznějších atrakcí, které zaujaly i dospěláky.

Velkolepá byla účast Policie ČR z Blanska, která se představila ukázkami z výcviku policejních psů. Dospělí si mohli zkusit výstroj těžkooděnce, a děti zase získaly na památku oficiální otisky prstů. Zaujala výstava klubu sběratelů vojenské techniky, výstava moderní zemědělské techniky Agrisu Jedovnice na škvárovém hřišti, předvádění dálkově řízených modelů aut a vrtulníků a projížďky na čtyřkolkách. V rámci programu vystoupila velice populární dětská rocková kapela Kaštánci, se kterými si mohli na rytmické nástroje zahrát i naše děti.

V Dělnickém domě proběhla vernisáž výstavy dětských kreseb o Moravském krasu.

Na závěr povedeného dne zahráli Kníři, škoda jen, že k večeru se citelně ochladilo, takže účast na jejich vystoupení už byla menší. Kníři nakonec dohrávali v kabinách. Dětského dne se zúčastnilo odhadem asi 80 dětí, ale všechny které soutěžily vyhrály pěkné ceny.

Byl to opravdu hezký den a pořadatelé si naše poděkování víc než zaslouží, i když nejlepší odměnou pro ně byly určitě rozzářené dětské oči. Obrázky z akce si můžete promítnout nebo prohlédnout v naší Fotogalerii.

Návrat
Vaše cesty k bezpečí Krizový portál JmK Dráček HasíkPálení klestídTest